İnsan ve yük taşımacılığı için günümüzün vazgeçilmez teknolojilerinden biri olan asansörler, montajın tamamlanmasıyla birlikte gün içinde sürekli çalışan bir makinedir. Tercih edilen markadan bağımsız olmak üzere …

İnsan ve yük taşımacılığı için günümüzün vazgeçilmez teknolojilerinden biri olan asansörler, montajın tamamlanmasıyla birlikte gün içinde sürekli çalışan bir makinedir. Tercih edilen markadan bağımsız olmak üzere asansörünüzün kullanımından ötürü meydana gelen sürtünme ve sürtünmeye bağlı aşınmayı sıfıra indirmek imkansızdır. 

Bu sebeple asansörünüzün aylık periyodik mekanik ve elektronik aksamın kontrolünün ve yağ değişimi yapılması, asansörün ömrünü uzatacaktır.  

Kontroller esnasında profesyonel ekibimizin tespit ettiği aksaklıklar, arızaya neden olabilecek aşınma, yıpranma vb. sorunlar müşteriye iletilir. Bizimle arıza meydana geldiğinde iletişim kurmak daha yüklü maliyetlere sebep olacağından asansörünüzün periyodik bakımını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu hem sizin güvenliğiniz hem de asansörün kusursuz bir taşıma hizmeti gerçekleştirebilmesi için önem arz eder.

Binanıza bir asansör satın aldığınızda uzun yıllar kullanacağınız bir hizmet satın alırsınız. Bu nedenle Aufzugen Asansör olarak satış sonrası bakım ve servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir.

Asansör periyodik bakımınız firmamız tarafından, konusunda uzman bakım personelimiz tarafından 95/16 AT Asansör Yönetmeliği ve EN 81–1/2 - EN 13015 standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Siz müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanmak adına kalite yönetim anlayışımızın sürekli iyileştirmeye çalışmaktayız. Asansör bakım ve arıza servisimiz; sizlerle her zaman iletişim sağlayabilmek için 7/24  hizmetinizdedir.

Asansör Bakım Hizmeti Kapsamı :

Asansör bakım hizmetimiz Resmi gazete'de yer alan "Asansör İşletme, Bakım ve Periyodik Kontrol YönetmeliğiMadde 10' da belirtilen :

a) Yağlama ve temizlemeyi,

b) Kontrolleri,

c) Kurtarma çalışmalarını,

ç) Ayarlama işlemlerini,

d) Kullanıma veya yıpranmaya bağlı olarak meydana gelebilen bileşen onarımını veya değişimini,

kapsar.

Resmi gazete'de yayımlanan yönetmeliğin tamamına ulaşmak için buraya tıklayınız.