Kullanılan malzemenin kalitesi ne olursa olsun asansör, montajı dikkatli yapılmadığı takdirde kısa bir süre içinde görevini aksatan verimsiz bir makine durumuna düşmekten kurtulamaz. Sık sık ortaya çıkan ve temelde montaj …

Kullanılan malzemenin kalitesi ne olursa olsun asansör, montajı dikkatli yapılmadığı takdirde kısa bir süre içinde görevini aksatan verimsiz bir makine durumuna düşmekten kurtulamaz.

Sık sık ortaya çıkan ve temelde montaj hatalarından kaynaklanan arızaları tespit etmek, onarmak, kullanıcı içinde imalatı yapan firmalar için de maddi ve manevi açıdan kronik bir yük haline gelir. Halbuki iyi etüt edilmiş, zor projelendirilmiş ve itina ile monte edilmiş bir asansörün periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur.

Bu gerçeğin farkında olan firmamız, asansörünüzün montaj aşamasında da işe en üst düzeyde özen gösterir.

Aufzugen; iş bitimine kadar kendisine tanınan süreyi iyi değerlendirir ve asansör montajının her evresinde gerekli kontrol ve denemeleri yaparak bir sonraki evreye sorunsuz bir şekilde geçmeyi kendisine görev bilir. Bu çalışma mantığı sayesinde asansörlerin teslimi çoğu zaman sözleşmede belirtilen süreden çok önce yapılabilmekte ve ortaya temiz ve sorunsuz bir iş çıkarılabilmektedir.

Asansör şantiyesi ülkenin neresinde olursa olsun montaj, gereken sıklıklarda yetkili mühendisler tarafından kontrol edilir, varsa işi aksatan sebepler incelenir ve bu sebeplerin zamanında bertaraf edilmesi için gereken her türlü önlem alınır.

Firmamız binanızdaki asansörlerin montaj işlerini 38 yıllık tecrübe ve profesyonel ekibiyle özen ve titizlikle yürütmektedir.