Yük Asansörü

30 Tona kadar kaldırma kapasitesi bir çok parça yağ içinde çalıştığından aşınması ve yıpranma çok azdır. Kullanılan yağ çok uzun ömürlüdür. Halat kullanılan durumlarda halatın görevi sürtünme yardımı ile yük kaldırmak olmadığından kasnak ve halatlarda aşınma olmaz.

Elektrik tahrik kasnaklı asansörlerden farklı olarak hidrolik asansörlerde motor sadece yukarı çıkış için çalışır, aşağı inişte motor çalışmaz, karşı ağırlık kullanılmaz. En üstte makine dairesinde ihtiyaç duymadığı için mimari açıdan da tercih sebebidir.

Çok sessiz çalışır. Binalarda motor sesi duyamazsınız. Elektrik kesintisinde ilave sisteme gerek olmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi mevcuttur. Asansörün komple yükü diğer sistemlerde kuyu üstünde taşınırken hidrolik sistemlerde yük bina temeli tarafından taşındığı için atalet kuvvet daha azdır. Deprem anında büyük hasar ve yaralanma olasılığı % 90 oranında azalır. Gerek villa tipi asansörler, gerek araç asansörleri ve yük asansörlerinde hidrolik asansör tercihimizdir.

Kataloğumuzu İncelediniz mi?

En ince detaylarla hazırladığımız bütün isteklerinizi bulabileceğiniz kataloğumuzu inceleyebilirsiniz

İlgili Ürünler