İnsan Asansörü

İnsan asansörleri konutlarda 240’kg dan 1000’kg a kadar kullanılan insan ve/veya yük taşımak amaçlı olarak tasarlanan asansörlerdir.

Yük Asansörü

30 Tona kadar kaldırma kapasitesi bir çok parça yağ içinde çalıştığından aşınması ve yıpranma çok azdır. Kullanılan yağ çok uzun ömürlüdür.

Monşarj (Yemek) Asansörü

Monşarj tipi servis asansörleri genelde giyotin tarz kapılardır.fakat çarpma kapıda mevcuttur. Giyotin kapılar yer işgal etmedikleri gibi tek hareketle açılıp kapanması sağlanır.

Engelli Asansörü

Döner ve düz merdivenler için tasarlanan platform asansörleri tüm iç ve dış mekan merdivenler için mükemmel çözüm sunmaktadır.

Panoramik Asansör

Panoramik asansörler kırılmaz cam veya polikarbon camdan oluşan, veya tamamen camdan oluşan ve genelde alışveriş merkezlerinde, AVM’lerde, hastanelerde tercih edilmektedir.

Hidrolik Asansör

Hidrolik asansörler, trafiği yoğun olmayan ve yukarıda makine dairesi yapılamayan yerlerde uygun çözümlerdir.

Sedye (Hasta) Asansörü

Sağlık tesislerinde kullanılan hasta asansörleri sedye taşımak amaçlı olarak tasarlamış olup 1600 kg, 2000 kg ve 2500 kg taşıma kapasiteleri vardır.hız 0.63 m/sn den 2.5 m/sn ye kadar olabilir.

Makine Dairesiz Asansör

Makine daireleri binaların üzerinde belirgin bir yapıya sahiptir ve bina üzerinde belli bir yer kaplamaktadır. Makine dairesinin kapladığı alan çoğu zaman bina estetiğine uymaz. Bu yüzden dişlisiz makineler üretime girmiştir.

Yamaç Asansörü

81 Avrupa Birliği standartlarında üretim Frekans kontrollü sistemler konfor ve hassasiyetin yanında %45 elektrik tasarrufu sağlar.